DOD IM – Vysokoškolákom na skúšku

február 7 @ 10:00 am - 3:00 pm
Nahrávam Eventy
  • Táto udalosť už prebehla.

Rozhodnúť sa pre niektorú z vysokých škôl a ešte aj pre konkrétny študijný program je niekedy naozaj náročné, hlavne, keď si k tomu máte naštudovať len nejaké popisy z web stránok alebo reklamných letákov. Nechcete si prísť rovno vyskúšať, ako u nás prebieha taký deň vysokoškoláka? Čo robíme na prednáškach a seminároch? A hlavne sa sami presvedčiť, že to naozaj nie je nuda? 

Zastavte sa u nás v stredu 7. februára 2024 od 10:00 do 15:00 hod. v rámci DOD IM – Vysokoškolákom na skúšku. Pripojte sa k nám na tento jedinečný deň plný poznania, zábavy a možností, ktorý vám umožní preskúmať všetky aspekty života na našom inštitúte. 

Je len na vás a vašich časových možnostiach, koľkých aktivít sa u nás zúčastníte.

Čo vás čaká: 

  • Informácie o študijnom programe: Spoznajte bližšie študijný program Manažment v turizme a hotelierstve, ktorý ponúkame a zistite viac o štruktúre a možnostiach pre váš vzdelávací rast.
  • Rozhovory so študentmi a profesormi: Získajte cenné pohľady z prvej ruky od našich študentov a stretnite sa s našimi profesormi, ktorí vám radi poradia a odpovedia na vaše otázky.
  • Otvorené prednášky a semináre: Okrem toho budete mať príležitosť zúčastniť sa skúšobnej prednášky alebo semináru, aby ste mohli zažiť atmosféru v našich učebniach.

Deň otvorených dverí je príležitosťou pre vás, aby ste objavili svoje možnosti a zistili, ako by ste sa mohli stať súčasťou našej dynamickej a vzájomne sa podporujúcej akademickej komunity.

 

DOD IM 24

Podrobnosti

Dátum:
február 7
Čas:
10:00 am - 3:00 pm
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
Web:
www.imucm.sk

Organizátor

Inštitút manažmentu UCM
Phone
+421 33 5565 631
Email
im@ucm.sk
Vidieť Organizátor Web

Miesto udalosti

Sídlo Inštitútu manažmentu
Hajdóczyho č. 1
Trnava, Slovakia 91701 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Phone
+421 33 5565 631
Vidieť Miesto udalosti Web