Aktuálne informácie, ale aj omnoho viac

Novinky & Aktuality

Isic IM
Milé študentky, milí študenti, zoznam aktuálne vyrobených preukazov študenta nájdete TU: V prípade otázok kontaktujte Mgr. Noru Dostálovú (nora.dostalova@ucm.sk).
Zistiť viac
Štúdium na IM UCM
Výučba na Inštitúte manažmentu UCM sa podľa platných rozvrhov začína v pondelok 26. septembra 2022. Tešíme sa na stretnutie s Vami.
Zistiť viac
Inštitút manažmentu UCM
dovoľujeme si Vás informovať, že výučba zimného semestra v AR 2022/2023 na Inštitúte manažmentu UCM sa začne v pondelok 26. septembra 2022 podľa rozvrhov, ktoré čoskoro zverejníme.
Zistiť viac
Switzerland
Každý mladý človek túži po poznávaní, mnohí sa chcú naučiť niečo nové, najmä v novom prostredí, najlepšie v kolektíve seberovných priateľov a v neposlednom rade zarobiť si prostriedky na svoje ďalšie sebazdokonaľovanie a zábavu. A to je príležitosť vo Švajčiarsku prostredníctvom odborných praxí v zariadeniach cestovného ruchu – hoteloch, penziónoch a reštauráciách.
Zistiť viac
Isic IM
Vážení študenti, dovoľujeme si Vás informovať, že prolongácia a vydávanie vyrobených preukazov sa vykonáva v pracovných dňoch v prízemí hlavnej budovy UCM – Nám. J. Herdu 2, a to v čase od 8:00 hod. do 14:00 hod. od 5. 9. 2022 do 30. 9. 2022.
Zistiť viac
1 2 3